تـابلو سـازی

شركت پارس تابلو در سال 1361 توسط گروهي از نخبگان صنعت برق با ديدگاههائي فراتر از زمان خويش به منظور انجام خدمات طراحی، فنی و ساخت انواع تابلوهای برق (فشار ضعیف و فشار متوسط) تاسیس و همزمان نیز، با احداث کارخانه ای به مساحت 10000 متر مربع در شهر صنعتی کاوه واقع در شهر ساوه فعالیت های صنعتی خود را آغاز نمود. در سال 1363 اين شركت به حد نصاب توليد پيش بيني شده خود رسيده و طرف قرارداد با بسياري از شركتهاي برق منطقه اي و شرکتهای توزيع قرارگرفت. در سال 1376 شركت پارس تابلو بعنوان اولين دريافت كننده گواهينامه ايزو 9001 در ميان شركتهاي تابلو ساز، موفق به اخذ اين گواهينامه گرديد و در سال 1381 نائل به دريافت ويرايش 2000 ايزو 9001 و HSE گرديد.

در بخش صادرات، شركت پارس تابلو همواره در مناقصات بين المللي حضورداشته و بعنوان اولين صادر كننده تابلوهاي برق در کشور شناخته شده است، كه صدور سلول هاي 33 كيلوولت باسبار دوبل به امارات متحده عربي (سازمان آب و برق دوبي) نخستين فعاليت صادراتي اين شركت مي باشد. صادرات شركت پارس تابلو عمدتاً به كشور هائي مانند تركيه، عراق، سوريه، ويتنام، اندونزي و کشورهای هم جوار بوده است.

اکنون پس از گذشت سه دهه از تاریخ تاسیس، این شرکت با تعداد پرسنل بالغ بر 300 نفر و همچنین 15000 متر مربع بنای صنعتی و تولیدی در قالب 3 کارخانه و همچنین با استفاده از تجهیزات و ماشين آلات تمام اتوماتیک CNC، سالن های رنگ الکتروستاتیکی توانسته است بسیاری از پروژه ها در سطح ملی و بین المللی را اجرا نماید.

با توجه به بالا بودن سطح دانش و تخصص پرسنل و همچنین سابقه و فعالیت ها، این شرکت موفق به اخذ ليسانس های متعدد و موافقت نامه های انتقال تكنولوژي و همچنین همكاري با شركت هاي مطرح بين المللي از قبیل:

ALSTOM AREVA T&D ) ، Schneider وHyundai )براي موارد ذيل گرديده است:

  • دريافت موافقت نامه همكاري با شركت Hyundai کره جنوبی درخصوص تابلو های فشار متوسط
  • دريافت ليسانس تابلوهاي فشار متوسط DNF از شرکت ALSTOM (AREVA T&D)
  • دريافت ليسانس تابلوهاي توزیع Floukit از شرکت ALSTOM (AREVA T&D)
  • دريافت ليسانس تابلوهاي فشار متوسط PIX از شرکت ALSTOM (AREVA T&D)
  • دريافت موافقت نامه همكاري در خصوص پست هاي كامپكت GRCاز شرکت ALSTOM (AREVA T&D)
  • دريافت موافقت نامه همكاري در خصوص تابلوهای فشار ضعیف MCC

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

3 + 1 = ?

Copyright - Pars Tableau Sanat ©