معرفی شرکت

شرکت پارس تابلو دارای سابقه طولانی در نوآوری و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا به منظور مرتفع نمودن نیاز های مشتریان میباشد.نقطه قوت ما دریافت بازخورد از مشتریان و خلق ایده های نو جهت حصول اطمینان از رضایت دائمی مشتریان بوده و این رویکرد همیشگی ماست.با انتخاب پارس تابلو در یک تعامل برد-برد خدمات با ارزش و قابل اعتماد دریافت نموده و رابطه موثر و دراز مدت برقرار خواهید کرد.ما با در نظر گرفتن سرمایه گذاری مشتریانمان ، بهترین تجهیزات و خدمات را طراحی و تولید نموده و به هیچ عنوان کیفیت را معامله نخواهیم کرد.

پارس تابلو مجموعه کاملی از خدمات مهندسی، تدارکات، ساخت و راه اندازی را برای اجرای موفق پروژه ها فراهم می نمايد و با بهره گيری از سوابق در تحويل پروژه ها و تجربيات بدست آمده در زمينه مديريت تغييرات، ريسک، زمان و هزينه در جهت رفع تمام نیازها اعم از از پروژه های کوچک تا توسعه پروژه های عظيم و ملی برای مشتری ايجاد اطمينان می نمايد.پارس تابلو با اتکا به توانايی های خود در حوزه های مختلف و بهره گيری و پياده سازی ايده های خلاقانه توسط سيستم تحقيق و توسعه خود ، آماده ارائه راه حلهای جامع در صنعت برق می باشد.

شرکت پارس تابلو بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تابلو سازی به منظور انجام خدمات طراحی ، فنی و ساخت انواع تابلو های برق در سال 1361 تاسیس گرديد. با تولید اولین سلولهای کشویی فشار متوسط در ایران توسط شرکت پارس تابلو ، نوآوری و توسعه فنی در صنعت تابلو سازی آغاز شد.از سال 1365 پارس تابلو همکاری فنی و تکنولوژیکی خود را با شرکت آلستوم فرانسه آغاز و تاکنون با شرکتهای گروه اشنایدر تداوم دارد. اینشرکت از طریق انعقاد قرارداد های مختلف انتقال تکنولوژی موفق به تولید رنج کامل تابلوهای برق در رده فشار متوسط وفشار ضعيف گردیده است.

امروز، پارس تابلو برای تولید و طراحی از روشهای تحقیق و توسعه مبتنی بر استانداردهای روز جهانی استفاده نموده و با آخرین تکنولوژی تولید ، سازمانهای فروش و خدمات پس از فروش موثر ، آماده پاسخگویی و رفع نیاز مشتریان بوده و علاوه بر تابلوسازی برای سیستمهای اتوماسیون،توزیع و تجهیزات فشار ضعیف و فشار متوسط ، راهکارهایی فراتر از زمان حال ارائه می نمايد.

Copyright - Pars Tableau Sanat ©