اتوماسیون

با گسترش چشمگیر استفاده از فن‌آوری اتوماسيون در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ساير صنايع مادر، شرکت پارس تابلو پس از سپری نمودن یک دهه فعالیت موفق خود در زمینه تابلوسازی، در سال 1371 برآن گردید تا اجرای پروژه‌های اتوماسیون را در زمره فعالیت‌های خود قرار بدهد.

در ابتدای کار، این شرکت با همکاری شرکت آلستوم فرانسه موفق گردید پروژه سیستم PDCS کارخانجات گل گوهر کرمان را اجرا و راه اندازی بنماید.

به پشتوانه تجربیات علمی و عملی که به دلیل حضور مستمر و پررنگ خود در صنایع کشور بدست آورده و با اتکا به دانش کارشناسان فعال در مجموعه، شرکت پارس تابلو گسترش دامنه خدمات خود را روز به روز وسیع‌تر نمود، به نحوی که امروزه قادر است در زمینه اتوماسیون صنعتی بهترین خدمات را به صورت کاملاً حرفه‌ای و مجرب و براساس طراحی‌ها و فن آوری روز دنیا اعم از خدمات مهندسی و طراحی، تأمین تجهیزات، نصب و راه اندازی ارائه بنماید.

تاکنون اکثریت پروژه‌های این شرکت با استفاده از محصولات شرکت Siemens اجرا گردیده که در آن نرم‌افزارهای STEP7، WinCC، PCS7 و TIA PORTAL و سخــت افـزارهــای S7-300، S7-400، S7-400H، S7-1200 یا S7-1500 مـورد استفاده قرار گرفته است.

همچنین این شرکت توان ارائه راه‌حل‌های جامع اتوماسیون از سایر محصولات شرکت‌های معتبر مانند Schneider، ABB، Sprecher، Allen Bradley و … را دارا می باشد.

زمینه‌های فعالیت شرکت پارس تابلو در اتوماسیون شامل 6 بخش اصلی میشود:

  • PMS: کنترل سیستم‌های مدیریت تولید برق
  • PDCS: کنترل سیستم‌های توزیع برق
  • تله متری و اسکادا: نظارت وکنترل شبکه هاي توزيع نفت، گاز، برق و آب
  • PCS و ESD: سیستم‌های کنترل فرآیند و توقف اضطراری
  • SAS: اتوماسیون پست‌های فشارقوی
  • BMS و IBS: سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

4 + 2 = ?

Copyright - Pars Tableau Sanat ©